Skip to content
Telah dilihat : 2680 kali

DIREKTORI JABATAN

NAMA

EMAIL

TELEFON

TIMBALAN  PENGARAH PERANCANG BANDAR – J52

En. Zain Azly Bin Abd Rahman

zainazly@mbpj.gov.my

Samb. 352

PENOLONG PENGARAH KANAN PERANCANG BANDAR - J48 

Faiwos Binti Abd Hamid

faiwos@mbpj.gov.my

Samb. 353

PENOLONG PENGARAH KANAN PERANCANG BANDAR - J44

Mohd Bakri Bin Salleh

mohdbakri@mbpj.gov.my

Samb. 261

Suzana Binti Othman

suzana@mbpj.gov.my

Samb. 262

PENOLONG PENGARAH PERANCANG BANDAR - J41 

Nazihah Binti Jaafar

nazihah@mbpj.gov.my

Samb. 412

Norhisam Bin Hussain

norhisam.hussain@mbpj.gov.my

Samb. 411

Eza Azlinda Binti Nazri

ezaazlinda@mbpj.gov.my

Samb. 363

Norsyuhadah Binti Norzalwi

norsyuhadah@mbpj.gov.my

Samb. 351

PENOLONG PEGAWAI KANAN PERANCANG BANDAR – J38

Zainura Binti Marsom

zainura@mbpj.gov.my

Samb. 356

PENOLONG PEGAWAI KANAN PERANCANG BANDAR – J36

Nurizan Binti Abd. Rashid

nurizan@mbpj.gov.my

Samb. 305

Norhisyam Bin Haji Mat

hisyam@mbpj.gov.my

Samb. 418

Ashidi Bin Tarmizi

ashidi@mbpj.gov.my

Samb. 354

Siti Rohayani Binti Md Yusof

rohayani@mbpj.gov.my

Samb. 364

PENOLONG PEGAWAI PERANCANG BANDAR – JA29

A. Azmi Bin Ahmad

azmi@mbpj.gov.my

Samb. 376

Ruhsiyah Binti Marjunid ruhsiyah@mbpj.gov.my Samb. 358
Zainal Ariffin Bin Zainudin zainal_az@mbpj.gov.my Samb. 156
Norsham Bin Esa norsham_esa@mbpj.gov.my Samb. 307
Ahmad Tarmizi Bin Che A. Latif ahmadtarmizy@mbpj.gov.my Samb. 355
Mohd Shah Nizam Bin Magini shahnizam@mbpj.gov.my Samb. 355
Manizah Binti Mohamed mazinah_mohamed@mbpj.gov.my Samb. 360

Mahani Binti Samdin

mahani@mbpj.gov.my Samb. 358

Ahmad Aszuandi Bin Che Ahmad

ahmadaszuandi.cheahmad@mbpj.gov.my

Samb. 364

Roslinda Binti Zahari

roslindazahari@mbpj.gov.my

Samb. 372

Razarul Iqmal Bin Abdul Razak

razaruliqmal@mbpj.gov.my

Samb. 372

Muhammad Saddam Bin Hussin muhammadsaddam@mbpj.gov.my Samb. 372
Mohammad Fareez Hafizi B. Mohd Noor mfareezhafizi@mbpj.gov.my Samb. 301
Muhammad Firdaus Bin Zulkuflii mfirdaus.zulkuflii@mbpj.gov.my Samb. 301
Ahmad Ariffin Bin Shakimin ahmadarifin@mbpj.gov.my Samb. 301

Amirul Amin Bin Darma

amirulamin@mbpj.gov.my

Samb. 301

Muhammad Afiq Fitri B. Mohd Jamili Adzmi

mafiq.mjamili@mbpj.gov.my

Samb. 301

Hanisha Syahirah Binti Ibrahim

hanishasyahirah@mbpj.gov.my

Samb. 301

Muhammad Zaim Bin Zanudin

mzaim.zainudin@mbpj.gov.my

Samb. 301

Mohd Izham Haniff Bin Ismail

mizhamhaniff@mbpj.gov.my

Samb. 370

Muhamad Azam Bin Muhamad Wazir

muhamadazam@mbpj.gov.my

Samb. 370

Norhafizah Binti Abdullah

norhafizah.abdullah@mbpj.gov.my

Samb. 370

Saiful Aizat Bin Jamaluddin

saifulaizat@mbpj.gov.my

Samb. 370

Abdul Naim Bin Rusli 

abdulnaim@mbpj.gov.my

Samb. 370

Siti Nora Binti Puaran

sitinora@mbpj.gov.my

Samb. 357

Nur Aliff Bin Abdullah Sani

nuraliff.abdullahsani@mbpj.gov.my

Samb. 357

Norsyikin Binti Maulop

norsyikin@mbpj.gov.my

Samb. 357

Muhammad Rozainie Izzuan B. Abdul Aziz

rozainie.izzuan@mbpj.gov.my

Samb. 357

Nor Firdaus Fadzli Bin Aminordin

norfirdaus@mbpj.gov.my

Samb. 357

Norsham Bin Md. Nor

norsyam@mbpj.gov.my

Samb. 316

Jarir Aiman Yasier Bin Jumat

jariraiman@mbpj.gov.my

Samb. 316

Muhammad Sazrul Bin Serjali msazrul@mbpj.gov.my Samb. 357

PENOLONG JURUTERA – JA29 

Mohamed Nadzir Bin Mohamed Yusof

mohamednadzir@mbpj.gov.my

Samb. 301

Muhammad Rauf Bin Mohd Ishak

muhammadrauf@mbpj.gov.my

Samb. 307

Amar Aizzat B. Mohamed Roslan

amaraizzzat@mbpj.gov.my

Samb. 357

Muhammad Nabil B. Jamaluddin

muhammadnabil@mbpj.gov.my

Samb. 357

PENOLONG JURUKUR BAHAN – JA29 

Muhammad Qusyairi B. Abdul Rahman

qusyairi@mbpj.gov.my

Samb. 316

PENOLONG PEGAWAI SENIBINA – JA29 

Muhammad Nazreen Bin Nordin

nazreen.nordin@mbpj.gov.my

Samb. 316

PENOLONG PEGAWAI TADBIR – N27 

Norhafizah Binti Lamak

norhafizah.lamak@mbpj.gov.my

Samb. 370

Ariffah Binti Azmi

ariffah.azmi@mbpj.gov.my

Samb. 350

PEMBANTU TADBIR KANAN – N22

Mohd Rafizan Bin Ramly

rafizan@mbpj.gov.my

Samb. 361

Wan Noraizah Bin Wan Ibrahim wannoraizah@mbpj.gov.my Samb. 368

PEMBANTU TADBIR- N19 

Mohd Azrul Izzad Bin Rozak

azzrulizad@mbpj.gov.my

Samb. 264

Zaharah Binti Ishak

zaharah.ishak@mbpj.gov.my

Samb. 305

Nur Afiqa Binti Mohamad

nurafiqa@mbpj.gov.my

Samb. 128

Noor Hidayah Binti Md. Mahmud

noorhidayah@mbpj.gov.my

Samb. 358

Sivagamy Manickam

sivagamy@mbpj.gov.my

Samb. 128

Nur Syaqirah Binti Azizan 

nursyaqirah.azizan@mbpj.gov.my

Samb. 372

Siti Zulaikha Binti Abdul Halim (CFS)

sitizulaikha@mbpj.gov.my

Samb. 364

Nur Nabilla Ain Bt Asli

nur_nabilla@mbpj.gov.my

Samb. 370

Norhelina Binti Mohd Helmi 

norhelina.helmi@mbpj.gov.my

Samb. 370

Nor Fatihah Bt. Mohamad @ Awang

norfatihah@mbpj.gov.my

Samb. 357

Nurul Aini Delina Binti Abd Rasid

nurulainidelina@mbpj.gov.my

Samb. 316

Muhammad Rizan B. Zainal Abidin (CFS)

muhammad_rizan@mbpj.gov.my

Samb. 370

PEMBANTU AM 

Norazurin Binti Ramlee

norazurin@mbpj.gov.my

Samb. 370

Tg. Mohd Alif Bin Tuan Ameri

mafiacute80@gmail.com

Samb. 370

Mohamed Fikry Bin Mohamed Mokhtar

fikry@mbpj.gov.my

Samb. 370